Filharmonia z audycją “Kłopoty Mikołaja” 12.XII.2014

Audycja Muzyczna – „KŁOPOTY MIKOŁAJA „

Bardzo proszę o wpłatę 7zł u pań nauczycielek

KŁOPOTY MIKOŁAJA

Skład – śpiew, klarnet, fagot, akordeon, instrument klawiszowy

Mikołaj, jak co roku, chce wszystkim dzieciom sprawić wiele radości na Święta. Zagląda przez okna do domów
i sprawdza czy maluchy są grzeczne. Ma jednak ogromne kłopoty, bo kilka dni wcześniej przewrócił się i stuknął głową w podłogę. Po tym upadku niektóre słowa w jego głowie trafiły do złych szufladek. Od tej pory Mikołaj nie zawsze umie rozpoznać, co jest dobre, a co złe. Nieoceniona będzie tutaj pomoc publiczności, która z pewnością chętnie podpowie Świętemu, co to znaczy być grzecznym.
Ta bajka muzyczna, oprócz wprowadzenia w świąteczny klimat, ma również uczyć i wychowywać. Naszym celem jest nauczyć dzieci odróżniać dobre zachowanie od złego. W programie przewidziane jest także wspólne śpiewanie kolęd.