Święto Ziemniaka za nami!

23 października 2012 r. w naszym przedszkolu spotkali się mali i duzi sympatycy potraw z ziemniaka. Zabawa była wyśmienita. Każdy mógł uczestniczyć w proponowanych zabawach. Oczywiście król wieczoru imć „Kartofel” pojawił się w kilku odsłonach – nie tylko jako produkt konsumpcyjny –świetnie sprawdził się jako tworzywo plastyczne. Rodzice i dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonali najpierw ziemniaczane stemple a następnie przepiękną pracę plastyczną z ich użyciem. Król „Kartofel” miał też swój udział w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich, szczególnie przy ognisku w obecności jejmość „Kiełbasy”. Kulinarne występy króla „Kartofla” dzielnie wspomagała słodka księżniczka „Czekoladowa Fontanna” i jej wierne dwórki „Owocowe Panny”.

I ja tam byłam… Dobrą kawę piłam… A co zobaczyłam – w galerii udostępniłam.

BA-JA