Tydzień Rodziny pełen atrakcji!

To jeszcze nie koniec !! Tydzień Rodziny będzie pełen atrakcji :).

– W piątek 29 maja: się FESTYN RODZINNY, a na nim: liczne zabawy, pokaz tańca, roztrzygnięcie konkursu na kreatywne Lego i “Dom moich marzeń”, a na koniec.. wspólne biesiadowanie przy ognisku. Zapraszamy wszystkich Rodziców!

– W poniedziałek 1 czerwca – DZIEŃ SPORTU – w trakcie m.in.: gry i zabawy sportowe, spotkanie z piłkarzami JAGIELLONII !! [mile widziane żółto-czerwone akcenty kibica].

– We wtorek 2 czerwca – BAL KAPELUSZOWY – malowanie twarzy, puszczanie baniek, zabawy plastyczne. Dzieci zapraszamy w własnoręcznie wykonanymi kapeluszami !

– W środę 3 czerwca – PIKNIK POD KRZEWEM BZU: piknik na kocykach [prosimy o przyniesienie ze sobą kocyków dla dzieci]; spotkanie autorskie z Panią Agnieszką Wiszowatą, a na nim zwieńczenie Tygodnia – prezent od przedszkola na Dzień Dziecka (z dedykacją Pani Agnieszki).