Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5  do 6 lat.

Zniżka rodzinna!

Zapisując dwoje dzieci do naszej placówki, otrzymujecie Państwo 50% zniżki na czesne za jedno z nich. W przypadku, gdy obie opłaty są różne, zniżka przysługuje na niższą z nich.

Opłaty obowiązujące w roku szkolnym 2016/2017 (od 01.09.2016)

• Czesne miesięczne – 440 zł za pobyt całodzienny – płatne z góry do 5-go dnia każdego miesiąca – gotówką lub przelewem
  • Dzienna stawka żywieniowa – 8 zł – koszt miesięczny ok. 160 -184 zł doliczany do czesnego (w przypadku zgłoszonej nieobecności dziecka stawka zwracana jest w następnym miesiącu)
  • Wpisowe dla nowo przyjmowanych dzieci – 350 zł – uiszczana zgodnie z zasadami zawartej umowy
W ramach czesnego realizowane są zajęcia dodatkowe m.in.: muzyka i ruch, gimnastyka korekcyjna, jęz. angielski, logopeda, psycholog, religia, piłka nożna, Jiu Jitsu brazylijskie, warsztaty artystyczne, kulinarne, urodziny dzieci). Przedszkole pokrywa wszelkie opłaty za przedstawienia teatralne, muzyczne i pozostałe atrakcje.
Przedszkole organizuje również zajęcia dodatkowo płatne – Zumba Kids.

Wpłaty dokonujemy na konto:

Przedszkole na Zielonej Górce
15- 634 Białystok, ul. Wenecka 1
PKO BP  17 1020 1332 0000 1102 0896 2252
Tytuł wpłaty: „za (imię i nazwisko dziecka), adres rodzica”