Warsztaty pieczenia pierników oraz Kiermasz Świąteczny!

Kiermasz Świąteczny

Od 12 grudnia w naszym przedszkolu będziecie mogli zakupić piękne bombki i ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez nasze nauczycielki Dorotę i Monikę oraz przedszkolaki. Oprócz tego pyszne wypieki…

Sprawdźcie na Facebook’u jakie cudeńka Wam przygotowaliśmy:

Te wszystkie ręcznie wykonane ozdoby będzie można nabyć już od 12 grudnia na naszym Kiermaszu!

Opublikowany przez Przedszkole Białystok "Na Zielonej Górce" na 11 grudnia 2012

Warsztaty pieczenia pierników

Mamy pomysł jak kreatywnie i sympatycznie spędzić czas z własnym dzieckiem. 13 grudnia od godz. 17:00 będziemy wspólnie wypiekać i dekorować domowe pierniczki! Na warsztaty zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 2,5 do 4 lat. Czekają również inne atrakcje!

Dodaj komentarz