Życzenia na Święta Wielkanocne 2020r.

 

Wielkanoc to czas nadziei i otuchy

Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.

Życzymy, aby święta wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.

Niech zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełni nas wszystkich pokojem i wiarą.

Niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego co najlepsze !!!                                                                                   Dyrektor,   Organ Prowadzący       oraz                                                                                                                                                      wszyscy pracownicy Przedszkola Na Zielonej Górce

Dodaj komentarz